У Ростовській області РФ виявлені танки і солдати з українськими відзнаками - РНБО

  Провокацію проти українських військ готують на території Ростовської області Російської федерації. Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий.


  За його словами, танки з українськими розпізнавальними знаками і люди в українській військовій формі з'явилися в селі Міллерово - це на території Російської Федерації в Ростовській області, за кілкадесят кілометрів від українсько-російського кордону.

  РНБО перевіряє, що це за техніка і люди, та чи могли вони бути переміщені з окупованого Криму, адже за словами речника Міноборони Богдана Сеника, у Криму залишилися велика кількість української військової форми.

  Також в РНБО підтвердили напад бойовиків на чотири українські прикордонні підрозділи минулої ночі. Терористи напали на українських прикордонників поблизу "Ізвариного" і "Довжанського" – це Луганська область, а також "Висілки" й "Успенка" – це на Донеччині. Бойовики стріляли з гранатометів, мінометів, кулеметів і снайперських гвинтівок, 9 прикордонників поранені. І це все після того, як Україна оголосила про припинення вогню і тимчасове перемир'я.

  Нагадаємо, сьогодні Путін дав команду привести у повну боєготовність війська Центрального округу Росії

  Попередній матеріал
  Героїчна українська дівчина-офіцер у полоні терористів "підірвала" соцмережі
  Наступний матеріал
  Окупанти конфіскували курортне майно українських профспілок в Криму