5.ua

У Росії скасовують розважальні заходи через теракти у Волгограді [відео]

  Вибух у тролейбусі пролунав в годину пік, о 8-й ранку. Очевидці кажуть: салон був повний – багато студентів, жінки, діти. За попередньою версією, бомбу підірвав смертник. Загинули внаслідок вибуху щонайменше 14-ро людей, поранень дістали три десятки.

  Очевидець: «Случился этот взрыв, земля задрожала и стекла в машине. Я подумала, у кого-то колесо взорвалось, а потом выехала и увидела...»

  Упродовж однієї доби це вже другий вибух у Волгограді. У неділю вибухнула бомба у повному людей залізничному вокзалі. За версією слідства, проніс вибухівку смертник. У пресу навіть просочилося ім’я підозрюваного – Павло Печонкін. Момент вибуху зафіксували камери спостереження і з вулиці, і в приміщенні вокзалу. Загинули 17-ро людей, 36 – зазнали серйозних поранень.

  Очевидець: «Это очень страшно на самом деле».

  Очевидець: «Я думаю, из здесь стоящих никто не ответит вам, что чувствует себя в безопасности. Много обещаний. Делается мало. Все это понятно и всем это видно».

  Мешканці Волгограда самі взялися допомагати постраждалим. Менш як за добу до центрів переливання крові звернулися 6 сотень людей.

  Медик: «Мы не объявляли ни о какой акции, это добровольный позыв. Все люди, которые находятся здесь, пришли по собственному волеизъявлению».

  Доброволець: «Я думаю, это долг каждого человека в данной ситуации».

  Найактивніші волгоградці вийшли протестувати. До так званого "народного сходу", однак, людей прийшло менше, ніж до пунктів переливання – до двох сотень.

  Протестувальник: «Я могу высказать свое мнение. Я считаю, в терактах виновата правоохранительная система Владимира Путина. У нас люди, работающие в ФСБ, зарабатывают миллионы на этих терактах. Им невыгодно прекращать эту диверсионную террористическую деятельность».

  Не встигла акція розпочатися, як поліція її розігнала. Заарештували не менше 25 активістів.

  Не лише розгонами демонстрацій, а й посиленим патрулюванням вулиць зайнята нині російська поліція. У Волгограді діє надзвичайний стан. Посилені заходи безпеки й в інших великих містах. По всій країні у пам’ять про загиблих скасовують новорічні розважальні  програми.

  Ксенія Новікова, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Мессі знову може стати найдорожчим футболістом світу
  Наступний матеріал
  На східних кордонах України посилили контроль
  Теги:
  Loading...