Фото korabli.eu

У російському Мурманську затонув док авіаносця "Адмірал Кузнєцов"

Унікальний плавальний док пішов під воду через перебої в електропостачанні. Крім того, впали два баштові крани, один із них – на авіаносець

У російському Мурманську в ніч на 30 жовтня затонув плавальний док, де відбувався ремонт авіаносця "Адмірал Кузнєцов". Як пише місцеве видання "СеверПост", надзвичайна подія сталася близько опівночі в плавучому доку ПТ-50 на 82-му судноремонтному заводі.

Інцидент стався просто під час планового виходу корабля з ПТ-50. Також впали два баштових крани, один із них – безпосередньо на авіаносець. Постраждали четверо працівників заводу, їх вдалося витягнути з води.

Як інформує НВ, троє співробітників зазнали переохолодження, ще один з пораненням черевної порожнини – у важкому стані. Близько 70 осіб були евакуйовані з території заводу. Була ініційована рятувальна операція за участю військових та МНС.

Як пише "Бі-Бі-Сі", на 82-му судноремонтному заводі повідомили, що причиною затоплення плавдока стали перебої в електропостачанні – цистерни плавального дока заповнилися водою, він пішов під воду. Сам крейсер при цьому нібито не постраждав.

ПД-50 був єдиним у своєму класі, який міг приймати судна типу авіаносного крейсера "Адмірал Кузнєцов" – це найбільший корабель ВМФ РФ. Авіаносець "прославився" після участі у військовій операції в Сирії. За час перебування біля берегів країни він втратив два винищувачі – через технічні причини, а не в бою.

Попередній матеріал
У Грузії ЦВК підрахувала 100% голосів виборців: буде другий тур
Наступний матеріал
У Києві вночі сталася пожежа на СТО – згоріло дві автівки