discoverukraine.org.ua

У Росії посилили покарання за публічні заклики до сепаратизму

  Держдума Росії у другому та третьому читаннях ухвалила закон, що посилює кримінальну відповідальність за публічні заклики до сепаратизму. За цей законопроект проголосувала переважна більшість російських депутатів, пише УНІАН.


  Згідно із законопроектом, до Кримінального кодексу Росії вносяться зміни і встановлюється відповідальність за публічні заклики до сепаратизму у вигляді штрафу від 100 тис. рублів (близько $3 тис.) до 300 тис. рублів (близько $9 тис) або у розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від одного року до двох років, або у вигляді примусових робіт на термін до трьох років, або у вигляді арешту на термін від 4 до 6 місяців, або позбавлення волі на термін до 4 років (замість 3 років).

  За заклики до сепаратизму, здійснені з використанням ЗМІ, зокрема інтернету, передбачено покарання у вигляді обов'язкових робіт на термін до 480 годин з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до трьох років, або позбавлення волі на термін до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до трьох років.
  Попередній матеріал
  На Буковині влаштували багатотисячну хресну ходу за мир
  Наступний матеріал
  У протидії Росії українці розраховують на допомогу США, Польщі та Німеччини - опитування
  Loading...