tsn.ua

У Росії почали продавати їжу в кредит

  Наразі в російській продуктовій мережі найбільше в кредит беруть віскі і дорогі закуски

  Торгова мережа у Владивостоці, відчувши падіння доходів городян, вирішила покращити продаж і запропонувала їжу в кредит, повідомляє Reuters.

  "Накрити стіл для свята і розплатитися потім? Продуктова карта Скатертина-самобранка", - мовиться на рекламному банері на сайті далекосхідної мережі супермаркетів "ВЛ-Март". Мікропозики для покупки продуктів, напоїв та алкоголю в мережі з п'яти магазинів "ВЛ-Март", орієнтованих на середній клас, видає споріднена їй фінансова компанія "ВЛ-Фінанс".

  Щоб купити в борг їжу і напої, покупці "ВЛ-Марта" оформляють в кредит карту "Скатертина-самобранка" на суму до 10 тис. рублів із строком погашення до трьох місяців за ставкою 3-5% на місяць.

  За інформацією видання, росіяни, які звикли у двохтисячних купувати в кредит машини, холодильники і телевізори, в минулому році "охолодили" свій купівельний запал через зниження реальних доходів майже на 10%, що призвело до такого ж падіння оборотів рітейлу. У Примор'ї ситуація ускладнилася зростанням заборгованості із зарплати в півтора рази в останні місяці.

  За словами представників мережі, акція не випадково з'явилася в складний для росіян час - пропозиція купити в кредит продукти харчування, напої та алкоголь актуальна на тлі урізування зарплат і зростання цін. Найчастіше за кредитні гроші купують віскі, коньяк і делікатеси, сказала кореспонденту Рейтер продавець супермаркету "ВЛ-Март" на Океанському проспекті Владивостока. Інша додала, що пік продажів в кредит припав на передноворічні дні, а зараз на позикові гроші купують досить рідко. За перші 15 днів акції карти оформили близько 80 осіб на суму приблизно 300 тис. рублів.

  Як повідомляв 5.ua, у грудні 2014 року в аеропорту Владивостока кіт поласував делікатесами на 20 тис. грн

  Попередній матеріал
  Поліцейських, які брали участь у нічній гонитві Києвом, тимчасово відсторонено від служби
  Наступний матеріал
  10 днів наступу військ Асада і Путіна на Алеппо уже коштували життя 500 сирійцям – правозахисники
  Loading...

  Россільгоспнагляд похизувався першими світлинами показової розправи з сиром

  В Росії знищили майже чверть тонни турецьких мандаринів

  Росія з 1 січня починає знищувати продукти з України та Туреччини

  Російські студенти намалювали у Владивостоку портрет сучасної України

  По затоплених вулицях Владивостока катаються на надувних матрацах та вейкбордах (відео)

  5 канал - трансляція наживо