фото із соціальних мереж

У Росії на білбордах з привітанням для десантників помилково розмістили фото українських бійців

Автори білбордів з привітанням російських десантників не помітили, що на фото зображені десантники ЗСУ.

2 серпня на російських вулицях з'явилися щити з привітанням. Напис на них проголошує: "Хто образить Росію - буде мати справу з ПДВ". На білборді також написано "2 серпня - День Повітряно-десантних військ", при чому автори не помітили ще й друкарську помилку у слові "десантних".

Фото десантників, яке ілюструє "доблесні російські ПДВ", дуже популярне в російському сегменті інтернету, незважаючи на український герб на пряжці бійця та шеврони миколаївської 79-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗСУ. Його можна побачити на проурядовому "молодіжному порталі Ярославської області" в якості ілюстрації до статті про ПДВ, а також на удмуртському сайті "Известия", де фотографією українських бійців ілюструється новина з заголовком "Десантників попросили не бити геїв у день ПДВ".

Нагадаємо, у Тобольську в Тюменській області РФ у червні встановили пам'ятник "Захисникам вітчизни у всі часи". Згодом через нього розгорівся скандал, адже виявилося, що на пам'ятнику зображений Вернер Гольдберг - військовослужбовець Вермахту, який служив фотомоделлю у нацистській пропаганді як "ідеальний німецький солдат".

/
/
/

Попередній матеріал
Дороги в Україні найбільше ремонтують на Львівщині – Синютка
Наступний матеріал
Міського голову Білгород-Дністровського взяли під варту в залі одеського суду