У Росії хочуть запровадити пільгове надання іноземним спортсменам російського громадянства

  У Держдуму РФ внесений законопроект, що передбачає пільгове отримання російського громадянства для видатних іноземних спортсменів.


  Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

  Як зазначається, авторами ініціативи виступили голова комітету російської Держдуми з фізичної культури, спорту і у справах молоді Ігор Ананских і його перший заступник Дмитро Свищев (обидва від фракції ЛДПР).

  У пояснювальній записці підкреслюється, що спортсмен, який має видатні досягнення в галузі спорту і виявив бажання надалі виступати за Росію, може бути прийнятий до громадянства РФ без дотримання умов, передбачених для інших категорій громадян. Зокрема, згідно з проектом закону, право на пільги отримають чемпіони або призери Олімпійських ігор, Паралімпійських ігор, Сурдлімпійскіх ігор, а також чемпіони світу та Європи.

  Згідно з чинним законодавством, іноземні громадяни та особи без громадянства мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства РФ, якщо проживають Росії з дня отримання посвідки на проживання протягом п'яти років безперервно. Крім того, вони повинні мати законне джерело засобів до існування, відмовитися від наявного в них іншого громадянства і володіти російською мовою.
  Попередній матеріал
  Елтон Джон хоче зустрітися з Путіним, щоб поговорити про проблеми геїв
  Наступний матеріал
  ЄС закликав СОТ прийняти рішення щодо заборони Росією імпорту свиней