У рівнинних регіонах США вирують численні торнадо

  Від негоди потерпають американські Великі рівнини. Над штатами Канзас, Міссурі, Оклахома та Небраска вирують численні торнадо. Лише за минулу добу їх зафіксували близько двох десятків.

  Сильний вітер поламав дерева, потрощив автівки і пообривав лінії електропередач. Без світла лишилися близько 10 тисяч людей. У Оклахомі загинула одна людина, десятки травмувалися. Негода зруйнувала близько ста житлових будинків. На дорогах виникли численні ДТП. З найбільшого аеропорту Канзасу евакуювали пасажирів. Роботу летовища тимчасово припинили. У кілька найближчих діб людям рекомендують не виходити на вулицю.

  Постраждалі: "Я саме їхав дорогою на своїй вантажівці, коли здійнявся надзвичайно сильний вітер. Довелося знизити швидкість, а потому і зовсім зупинитися. Сильніших вітрів у наших краях ще не було".

  Постраждалі: "Ми з родиною сховалися у ванній - вона розташована у глибині будику, і здалася нам найбезпечнішою. Тож, ми просто сиділи там, слухали, як свистить вітер. Він був такий сильний, що здавалося - наша оселя от-от завалиться. По даху грюкали якісь уламки, потому ще й світло зникло... Було дуже страшно".

  Попередній матеріал
  Острів Маврикій щороку відвідують 1500 українців [відео]
  Наступний матеріал
  Лутковська заявила про готовність допомогти розслідуванню побиття журналістів [відео]
  Теги: