У Ріо-де-Жанейро готуються до карнавалу

  У Ріо-де-Жанейро готуються до карнавалу. Найбільше роботи - у виконавців самби. Адже у рамках свята - відбудуться традиційнй змагання між представниками кількох найвідоміших шкіл улюбленого бразильського танцю.

  До початку всесвітньо відомого карнавалу у Ріо - ще кілька тижнів, але вулиці міста - вже заполонили ритми самби. Музиканти - репетирують запальні мелодії, а танцівники найвідоміших шкіл - відточують майстерність на Самбадромі. Саме там за традицією щороку проводять танцювальні змагання.

  Летиція Гуймарес, танцівниця: "Тут надзвичайно весело. На додачу, такі репетиції дуже ввжливі, вони дають танцівникам усіх шкіл можливість потренуватися і показати накращий результат під час змагань. А без самби - який же карнавал!"

  Подивитися на репитиції самби - збираються тисячі людей. Глядачі пояснюють:  квиток на змагання коштує чимало. А під час тренувань - насолодитися видовищем можна абсолютно безкоштовно. Щоправда, більшість виконавців поки танцюють у повсякденному вбранні.  Барвисті костюми з пір`я та блискіток - надягнуть лише на свято, а поки - не хочуть псувати сюрприз. Втім, глядачі на це не зважають.

  Марко Мюллер, турист з Німеччини: "Атмосфера тут чудова! Місце просто надзвичайне, люди добрі і привітні, усі навкола просто випромінюють щастя, тож нам дуже весело".

  Цьогоріч карнавал у Ріо почнеться 9 лютого. Офіційно триватиме п`ять днів. Втім, зазвичай бразильці продовжують веселитися і танцювати і після Попільної Середи, коли, за традицією, свято мало б завершитися.

  "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Урочистості з нагоди інавгурація президента США відбудутсья у Вашингтоні
  Наступний матеріал
  Касаційну скаргу уряду щодо виплати боргу російському міноборони відхилив ВГСУ
  Теги:
  Loading...