У Рамаллі розпочалася ексгумація тіла Арафата

  Ексгумація тіла Ясира Арафата почалася у Рамаллі. За даними ЗМІ, останки колишнього лідера Палестинської Автономії вже дістали з мавзолею.

  Група експертів з Франції, Швейцарії та Росії - почала збирати матеріали, які дозволять встановити точну причину загибелі палестинського політика. Результати дослідження обіцяють оприлюднити за кілька місяців. Нагадаємо, за офіційними даними, Ясир Арафат помер у 2004-му у Франції від інсульту. Втім, у липні цього року швейцарські науковці знайшли на одязі і особистих речах покійного - сліди радіоактивного полонію. Це викликало підозри, що насправді Арафата отруїли. Щоби підтвердити чи спростувати цю версію - влада вирішила ексгумувати тіло. Після того, як науковці отримають потрібні матеріали - рештки Арафата знову поховають у мавзолеї.

  Палистинець: "Це усе дуже сумно. Але, напевне, варто з`ясувати правду. Загибель Ясира Арафата досі викликає чимало питань, на які необхідно якнайшвидше дати відповідь".

  Палистинець: "За нашими релігійними переконаннями, це неправильно - розкопувати могилу Арафата і турбувати його рештки. Варто виявити повагу до покійного".

  Попередній матеріал
  КДК УЄФА сьогодні має розглянути справу щодо нападаючого Шахтаря
  Наступний матеріал
  Сильний снігопад паралізував південь Японії
  Теги: