У празькому метро з`являться вагони для знайомств

  Знайти справжнє кохання допоможе чехам празький метрополітен. Тамтешня адміністрація планує облаштувати спеціальні вагони підземки для самотніх людей, які шукають собі пару.

  Вагони для знайомств чіплятимуть до звичайних потягів метро. Вони курсуватимуть протягом цілого дня - окрім годин пік. Відрізнити їх від звичайних можна буде за спеціальним оздобленням і пояснювальними написами. Преший потяг з вагонами для самотніх вийде на лінію вже до кінця цього року. Автори проекту пояснюють: нині люди надто заклопотані і не мають достатньо часу на пошук романтичних стосунків. А метро дає чудову нагоду зустріти нових людей, і можливо - партнера на усе життя.

  Філіп Драпал, речник празького метрополітену: "Зустрічі у громадському транспорті - це непогана нагода завести нові знайомства. Поки потяг їде, люди можуть поспілкуватися. А у результаті, можливо, зав`язати стосунки, які триватимуть значно довше, ніж поїздка на метро".

  Місцевий мешканець: "Ідея загалом непогана, комусь може і стане у пригоді. Але, як на мене, метро - не найкраще місце для пошуків своєї половинки".

  Попередній матеріал
  Винуватців обвалу багатоповерхівки в Бангладеш можуть засудити до довічного терміну
  Наступний матеріал
  У соборі Паризької Богоматері застрелився місцевий історик
  Теги:
  Loading...