У Португалії доброчинна організація підбирає гардероб для співбесіди

  Підібрати гардероб для співбесіди при прийомі на роботу пропонує доброчинна організація у Португалії. У такий спосіб організатори хочуть допомогти подолати безробіття в країні.

  Кожен з клієнтів отримує комплект одягу в залежності від посади на яку він претендує. Якщо співбесіда пройде успішно людина отримує ще один комплект додатково. Цього року до організації звернулися сорок людей сімнадцятеро з них отримали нову роботу. За статистикою рівень безробіття у Португалії сягнув п’ятнадцяти відсотків. Це третій показник у Єврозоні. Попереду лише Іспанія та Греція. Там не працює понад двадцять відсотків населення.

  Фернанда Мачадо, директорка організації: "Якщо жінка стоїть перед вибором чи купити собі одяг для співбесіди або нові черевики для сина - син завжди буде першим. Відтак ми допомагаємо таким людям і надаємо їм трохи більше упевненості в собі".

  Марія Жоао Гувейя, безробітна: "Держава нас не підтримує тому цей проект дуже важливий для безробітних. Він допомагає нам боротися і долати труднощі".

  Попередній матеріал
  Жертв стрілянини вшановують в американському Окленді
  Наступний матеріал
  Нові міжетнічні сутички у Лівії
  Теги: