У Португалії бюджетники оголосили страйк

  24-годинний страйк оголосили бюджетники в Португалії. Вони - проти жорстких антикризових заходів, на які погодилася влада країни для отримання кредиту від Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду.
  Протестувальників не влаштовують заплановані скорочення працівників бюджетних установ, зменшення зарплат і зростання податків. Напередодні представники уряду Португалії узгодили з депутатами опозиційних партій план впровадження цих антикризових заходів. Вони необхідні для надання Лісабону кредиту у майже 80 мільярдів євро. Португалія стала третьою країною єврозони після Греції та Ірландії, яка отримає фінансову допомогу від ЄС і МВФ.

  Пауло Таборда, представник профспілки бюджетних працівників: "Ми передбачали, що влада погодиться на жорсткі антикризові заходи, тому оголосили про страйк заздалегідь. Після того як уряд узгодив план їхнього впровадження з опозицією наш протест став ще доречнішим. Чиновники і банкіри припустилися багатьох помилок, а бюджетникам через це скорочують зарплати. Це - несправедливо". 

  Попередній матеріал
  День непокори у Сирії
  Наступний матеріал
  Верховний суд Кот-д'Івуару визнав Уаттару законним президентом
  Теги: