У Польських школах замість класних дошок встановлюють монітори

  Більше жодних плям від крейди. У польських школах замість старих класних дошок встановлюють великі- монітори. На нових інтерактивних дошках можна писати, малювати і переглядати відоролики. Розпочали новації з міста Торунь.

  Цих польських школярів мами точно більше не сваритимуть за плями від крейди на формах.  У їхніх класах сучасні монітори витіснили традиційні коричневі дошки. Відтепер учні-початківці не сваритимуться - хто  з них черговий. Таку сучасну інтерактивну дошку не треба мити і витирати. На ній можна писати просто пальцем. 

  Бартек, школяр: "В ній стільки функцій, як у комп`ютері. Ми можемо переглядати відеоролики, разом розгадувати кросворди. Дошка реагує на дотики  і на ній можна писати пальцями".

  Клаудія, школярка: "Ми можемо отримувати інформацію і шукати будь-що. Це чудово".

  Учителі теж не натішаться - тепер у їхніх класах буде більше місця.  Диво-дошку можна під`єднати до робочого коп`ютера з виходом в інтернет. А відтак, увесь старий технічний мотлох, як то  програвачі, ксасети і слайди більше не потрібні. Усі методичні новинки можна дістати з всесвітньої мережі і наочно показати учням. Щоправда, оснастити усі початкові класи поки що вдалося лише у місті Торунь.

  Пьотр Кальбеський, представник регональної влади: "Ми вже закупили майже дві з половиною тисячі інтерактивних дошок. рівно стільки - скільки замовляли директори місцевих шкіл. Тепер усі початкові клас будуть оснащені такими сучасними моніторами".

  Нові дошки позитивно  впливають на успішність учнів - хваляться вчителі. Діти краще засвоюють матеріал і з задоволенням ходять до школи.

  Ганна Ільїних, "5-й канал".

  Попередній матеріал
  В Ірані вчинили замах на вчених
  Наступний матеріал
  ЦВК звинувачує КСУ в ігноруванні свого подання
  Теги: