У Польщі зняли 3D фільм про Варшавське повстання

  Перший у світі документальний фільм у форматі 3D створили у Польщі. Це стрічка - "Місто в руїнах", присвячена 66-ій річниці Варшавського повстання. Офіційну прем`єру покажуть в неділю, але деякі кадри з фільму можна побачити вже зараз.

  Документальна стрічка починається зі статистики: у 39 році в Варшаві мешкали 1 мільйон 300 тисяч людей. У 44-му лишилося тільки 900 тисяч. 1-го серпня того року Варшава повстала. Місто опиралося окупантам упродовж двох місяців. Не дочекавшися допомоги СРСР, повстання провалилося. Загинули 10 тисяч німців та 17 тисяч повстанців, окрім того - ще й понад 150 тисяч цивільних варшав`ян. Місто - було зруйноване.

  В основі стрічки - комбінація сучасних фотографій та знимків 66-річної давнини. Протягом двох років з них створювали тривимірні моделі варшавських вулиць. На виході одержали фільм тривалістрю 5 хвилин 6 секунд.

  Прем`єра "Міста в руїнах" відбудеться у неділю, 1-го серпня, в приміщенні колишньої енлектростанції трамвайного депо. Саме там варшавські повстанці тримали останню оборону 66 років тому.

  Попередній матеріал
  Франція позбавлятиме громадянства іммігрантів, за напади на поліцейських
  Наступний матеріал
  Білл та Гілларі Клінтон видають доньку заміж
  Теги: