Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

У Польщі змінюють законодавство, іноземним громадянам платитимуть менше – ЗМІ

  Серед поширених труднощей працевлаштування українців у РП – неможливість працювати за фахом

  У Польщі наразі змінюють трудове законодавство. Тепер, вже на державному рівні, якщо ви іноземний громадянин, – ваша заробітна платня буде меншою. Про це повідомила керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Катерина Криворученко, передає "24 Канал".

  "Зараз в Польщі змінюють законодавство. Там йде на рівні держави ініціатива платити менше, якщо ви іноземний громадянин. Тобто це певні державні регулятори, які так чи інакше впливають. Крім того, коли говорили про труднощі (роботи українців у Польщі – 5.UA), то серед них була саме неможливість, зокрема, працювати за фахом. Це некомфортно людям", – заявила Криворученко.

  З її слів, працевлаштування в Польщі є досить складним процесом, особливо якщо йдеться про переїзд із сім'єю та дітьми.

  "Якщо ви їдете один, то це одна історія. Ви плюс-мінус можете собі дозволити деякий час пожити, можливо в не тих умовах, в яких ви звикли жити вдома. Але якщо, наприклад, з сім'єю ви виїжджаєте, то це вам потрібно значно більше. Це і медичне страхування, і школа, і навчання. Тобто ми ж розуміємо, що це пов'язано з дуже багатьма сферами нашого життя. Тому переїзд і робота – це не дуже просто, насправді", – пояснила експерт.

  Попередній матеріал
  ДТП у Харкові: Супрун наказала знайти лікаря-нарколога, який є ключовим свідком у справі Зайцевої
  Наступний матеріал
  Безпілотник ОБСЄ виявив 30 танків бойовиків біля Луганська
  Теги:
  Loading...