У Польщі затримали рекордну партію наркотиків 5.ua

У Польщі затримали рекордну партію наркотиків на 27 млн євро

Наркотики перевозили у вантажівці з бананами.

У Польщі поліція виявила кокаїн на суму приблизно 27 млн євро. Про це пише "Європейська правда" з посиланням на польський телеканал TVN Warszawa.

Зазначається, що поліція провела спецоперацію в суботу, 19 грудня, на одному з оптових складів Варшави. Правоохоронці затримали одну людину – водія вантажівки з бананами.

"Йдеться про контрабанду 178 кг кокаїну. Його вартість оцінюється в 105 млн злотих (27 млн євро). Ми ще не затримували таких партій кокаїну, який мав би таку якість. 90% партії – це чистий кокаїн", - сказав речник столичної поліції.

З його слів, кокаїн потрапив до Польщі з Колумбії через Бельгію. "Наркотики були заховані серед бананів, які перевозили у вантажівці", - розповів речник.

Видання зазначає, що 40-річному затриманому водієві може загрожувати щонайменше три роки позбавлення волі за контрабанду великих партій наркотиків.

У польській поліції стверджують, що кокаїн призначався для країн Західної Європи, оскільки в Польщі для партій такого розміру ринок нерозвинений. Те, що вантажівка прибула з Бельгії, в поліції пояснюють заплутаністю маршрутів контрабандистів.

Як повідомляв 5.ua, у травні цього року іспанська поліція виявила 200 кілограмів кокаїну в ананасах, що прибули в десяти транспортних контейнерах з Центральної Америки в порт міста Альхесірас. 

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Парламент має затвердити бюджет 24 грудня – заступник голови "БПП"
Наступний матеріал
Російський літак-шпигун вторгся у повітряний простір України