5.ua

У Польщі протестували проти продажу військових кораблів Росії

  У Варшаві громадські активісти протестували проти можливого продажу Францією у Росію  двох військових кораблів "Містраль". У акції взяли участь  кілька десятків українців та поляків, представників варшавського Євромайдану та Фонду "Відкритий діалог".

   
  Протестувальники вважають, що такі дії французької влади є "ганебними, негідними країни, що декларує свою відданість ідеалам демократії".  
   
  "Ми не можемо мовчати, коли державі, яка вбиває українців продають військові кораблі. Сподіваємося, нас почують",  - заявила одна з протестувальниць Наталія Панченко.

  Своє обурення громадяни висловили гучними звуками вувузел і  автомобільних клаксонів, а також  написами на транспарантах. На одному з плакатів містилось запитання: "Чому ви хочете нас вбивати? ". На іншому – твердження:  "Підтримувати Росію, щоб вбивати українців – сором для Франції!м.
   
  Протестувальники поставили навпроти посольства Франції басейн з червоною рідиною, яка символізувала кров. У ньому плавали іграшкові кораблики. Як пояснила Панченко, цей басейн символізує "криваве море в якому плавають французькі кораблі продані Росії".
  Франція наразі не ухвалюватиме рішень із приводу можливого зупинення продажу Росії двох найсучасніших бойових кораблів, як санкцію через окупацію та анексію Росією Криму.
  Попередній матеріал
  Форвард "Дніпра" не буде тренуватись через травму
  Наступний матеріал
  Киянам пропонують гроші за затримання порушників виборчого законодавства