У полонених піратами українців немає води та їжі

  Ситуація на судні "Марафон" з вісьмома українцями на борту - критична. На кораблі закінчуються харчі. Питну воду бранцям дають двічі на день. Окрім того, один моряк травмувася у сутичці з піратами і потребує медичної допомоги. А судновлавник не може домовитися з корсарами про викуп.

  Різниця у сумі, яку вимагають пірати і яку може виплатити власник корабля становить 300 тисяч доларів. Скільки саме грошей хочуть отримати розбійники - не розголошують. Адже це може зірвати хід переговорів.

  Подробиці "5 каналу" повідомив редактор видання "Морський бюлетень - Совфрахт" Михайло Войтенко.

  Михайло Войтенко, редактор видання "Морський бюлетень-Совфрахт": "На сегодня ситуация с судном "Марафон", находящемся в сомалийском плену, не освсем понятна. Родственники перепорлошились после разговора с моряками, собщившими, что на исходе запасы воды, продовольстивия, медикаметов; один из членов экипажа ранен в ногу. Мне известно, что между пиратами и судновладельцем разногласия в стоимости .... Но такие, несмертельные разногласия. Ухудшение состояния экипажа и не только одного "Марафона", но и других судов - это пугает. Просто уровень насилия там стал значительно выше, чем он был раньше".

  Нагадаємо, судно "Марафон" захопили 7 травня у Аденській затоці. Воно превозило кокс.

  Окрім того, з 2го травня у полоні корсарів і український корабель "Аріана". На його борту 24 українця.  За звільнення "Аріани"  корсари хочуть 10 мільйонів доларів.

  Попередній матеріал
  Перший випадок захворювання новим грипом виявили у ПАР
  Наступний матеріал
  Сорос закликав ЄС підтримати Україну
  Теги:
  Loading...