У Південній Кореї відзначають День руху за незалежність

  День руху за незалежність святкують нині у Південній Кореї. У цей день відзначають проголошення незалежності країни від колоніального панування Японії та початок руху опору. На спеціальній церемонії у центрі Сеулу зачитали Декларацію незалежності країни.

  З привітальною промовою виступив президент країни, Лі Мен Бак. Він привітав народ із знаменною датою, а також закликав до мирного діалогу та співробітництва Північну Корею. Нагадаємо, напередодні Південна Корея та США почали масштабні військові навчання у Жовтому морі. Пхеньян попередив, що вони можуть спричинити ядерну війну на півострові. Відносини між двома Кореями знову загострилися після того, як Сеул направив до північних сусідів вантаж листівок з інформацією про революції у країнах арабського світу та закликами до повалення режиму Кім Чен Іра.

  Лі Мен Бак, президент Південної Кореї: "Північна Корея повинна вступити з нами у серйозний діалог і утриматися від подальшого розвитку ядерної програми. Північ повинна відмовитися від політики провокацій і стати на шлях співробітництва".

  Попередній матеріал
  Єгипетська армія поверне владу цивільним за 6 місяців
  Наступний матеріал
  Квитки на Євро-2012 можна забронювати на сайті УЄФА
  Теги:
  Loading...