У Південній Кореї - бум продажів косметики для чоловіків [відео]

  У Південній Кореї індустрія краси переорієнтувалася на чоловіків. Більшість молодих корейців освоїли макіяж і тепер скуповують одну п`яту косметичних засобів світу.

  Двадцятичотирирічний Чо Вон Хук не пам`ятає, коли востаннє виходив надвір без макіяжу. Щоранку перед лекціями він наносить на обличчя тональний крем і підмальовує брови олівцем. Каже: арсенал косметичних засобів допомагає підвищити його самооцінку.

  Чо Вон Хук, студент: "Я почуваюся набагато впевненіше з макіяжем. Він допомагає мені забути про неідеальну шкіру. Таким чином, я можу сконцентруватися на навчанні і не хвилюватися, що моє оточення побачить мене в непривабливому вигляді".

  Індустрія краси для чоловіків переживає бум у Південній Кореї. 19 мільйонів чоловічого населення не шкодують грошей для засобів щодо догляду за зовнішністю. Торік сильна стать країни витратила півмільярда доларів США на косметику. Це одна п`ята світового обсягу торгівлі і найбільший ринок чоловічих засобів для краси у світі.

  Кім Джин Янь, студент: "Зовнішність - багато важить. І легкий макіяж - це непогано".

  Лі Хюн Юнь, офісна працівниця: "Якщо це не товсті стрілки на повіках - я не проти".

  У корейській мові навіть з`явився термін "чоловіки-квіти". Утім, не всі поділяють захоплення метросексуальною культурою. Деякі чоловіки скаржаться, що косметика позбавляє сильну стать мужності.

  Чой Сеон Ву, офісний працівник: "Гадаю, нафарбовані чоловіки не мають мужнього вигляду. Фарбуватися - недобре. Так чоловіки втрачають маскулінність".

  Із ними згодні психологи.

  Кім Джу Дук, професор: "Раніше чоловіки отримували косметичні засоби від жінок чи коханок. А тепер обирають собі продукти власноруч. У суспільстві намітився тренд мати вигляд "чоловіків-квітів". Люди сконцентровані на зовнішності більше, аніж на вміннях та знаннях, а це неправильно".

  Утім, цьогоріч аналітики прогнозують збільшення обсягів продажу чоловічої косметики до майже дев`ятисот мільярдів доларів.

  Мирослава Пеца, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Німеччині хочуть заборонити публічний показ фільму "Невинність мусульман"
  Наступний матеріал
  У Токіо пройшла антикитайська акція протесту
  Теги: