У парламенті Грузії вдалось зберегти правлячу коаліцію

  Три депутата грузинського парламенту Гела Самхараули, Тамаз Джапарідзе і Гедеван Попхадзе  відкололися від "Вільних демократів", завдяки чому правляча коаліція "Грузинська мрія" зберегла більшість у парламенті.


  Про це повідомляє Новости-Грузия.

  Правляча коаліція могла втратити необхідні для прийняття законів голоси, після того, як фракція, сформована десятьма депутатами від партії Іраклія Аласанія "Наша Грузія - вільні демократи" оголосила про відхід з "Грузинської мрії" і парламентської більшості

  Якщо б три депутата Гела Самхараули, Тамаз Джапарідзе і Гедеван Попхадзе не відкололися від "Вільних демократів", у коаліції було б лише 73 мандата з 150.

  Зокрема Гедеван Попхадзе у п'ятницю, 7 листопада, заявив, що вирішив залишити фракцію "Грузинська мрія-вільні демократи".

  "Я прийняв рішення залишитися в більшості і залишити фракцію "Вільні демократи". Підкреслюю, що "Вільні демократи" є моїми друзями. Вони дуже хороші і гідні люди, і хочу побажати їм удачі, в тому числі і Іраклію Аласанія, людині, яку вважаю дуже цінною фігурою для грузинської політики. Тим не менш, я думаю, що моє місце - в більшості", - заявив Попхадзе.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що грузинський уряд втратив більшість в парламенті.
  Попередній матеріал
  МВФ чекає на дефляцію в кількох країнах ЄС
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську згорів автомобіль кандидата у нардепи