У Парижі мітингують противники та прихильники закону про одностатеві шлюби

  Акції противників та прихильників одностатевих шлюбів відбуваються у Парижі. Обидві сторони сподіваються вплинути на рішення нижньої палати французького парламенту, яка нині розглядає законопроект.

  Опоненти закону проводять свою акцію на лівому березі Сени. Вони планують пройтися маршем до комплексу Будинка інвалідів. Тим часом, прихильники дозволу одностатевих шлюбів зібралися на площі Бастилії. Обидві сторони чекають на рішення нижньої палати парламенту. Очікується, що парламентарі оголосять своє рішення 23 квітня. До цього законопроект вже отримав ухвалення у сенаті країни. Нагадаємо, обидві палати парламенту контролюються провладною більшістю соціалістів, які є ініціаторами закону.

  Корентін Лорон, опонент закону: "Ми хочемо показати, що попри те, що вони хочуть змусити нас змиритися з цим - ми не відступимо. Що б не сталося, ми завжди будемо тут, щоби висловити свій протест".

  Прихильник закону: "Зараз 2013-й рік, час змін світових та людських. Раніше проблемою були самотні матері, потім - діти розлучених бітьків. Гадаю, час зупинити це. Діти цих батьків, на мою думку, не матимуть таких проблем".

  Попередній матеріал
  У ЄС викрили мережу викрадачів людей - затримано 16 осіб
  Наступний матеріал
  Папа Римський закликав молитись за жертв землетрусу в Китаї
  Теги:
  Loading...