У Пакистані під час нападу терористів загинули українські альпіністи [відео]

  Загиблі у Пакистані альпіністи - були членами Харківського обласного клубу альпіністів. Про це "5 канал" повідомив посол України в Пакистані Володимир Лакомов. Підкорення Нанга Парбат, дев`ятої за висотою гори у світі, альпіністи хотіли присвятити 70-річчю звільнення Харкова від фашистів.

  Тіла переправили до моргу, де їх ідентифікуватимуть пакистанські спеціалісти. Влада країни запропонувала організувати поїздку для родичів 5-ти загиблих українців до Пакистану, щоби ті могли супроводжувати труни до України.

  Трагедія сталася вночі у північній пакистанській області Гілгіт-Балтистан у районі гори Нанга-Парбат - дев`ятої за висотою у світі. Бойовики напали на готель на західному схилі восьмитисячника. Там саме перебували альпіністи. В ході атаки загинули, принаймні, 9 туристів, - з них 5-ро - громадян України. Рішенням Кабінету міністрів вже створено міжвідомчий оперативний штаб. Він розслідує обставини розстрілу, організує транспортування тіл загиблих на батьківщину та надасть допомогу сім’ям туристів. Водночас, Національна Асамблея Пакистану ухвалила резолюцію, у якій засудила теракт.

  Попередній матеріал
  У США порушили справу проти Сноудена
  Наступний матеріал
  Сноуден прибув з Гонконгу до Москви
  Теги:
  Loading...