У низці країн ЄС страйкують медики та їх пацієнти

  До страйків європейських лікарів приєдналися і їх пацієнти. Мітингарі виступають проти реформ у галузі охорони здоров’я та недофінансування сектора. Щоби висловити своє обурення медики Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії тимчасово призупинили роботу.

  Зокрема, у Польщі кілька сотень лікарів влаштували пікет біля міністерства охорони здоров’я. Вони звинувачують урядовців у навмисному недофінансуванні галузі та нехтуванні проблемами людей. У Чехії працівники шістдесяти лікарень тимчасово призупинили роботу. Вони обурені невиконанням урядової обіцянки збільшити зарплати на 10 відсотків. Схожу акцію влаштували і словацькі медики. Майже півтори сотні з них також призупинили свою роботу.

  Кшиштоф Букель, голова профспілки лікарів Польщі: "Це спільний протест чотирьох країн. Наша мета врятувати систему охорони здоров’я. Адже невірні рішення можновладців призвели до її занепаду".

  Мартін Машек, лікар з Чехії: "Нам обіцяли на 10 відсотків збільшити виплати. Але збільшили лише на шість. А деяким іншим нашим колегам взагалі нічого не дали".

  Попередній матеріал
  Між Ізраїлем і Палестиною тривають перемовини і взаємні обстріли
  Наступний матеріал
  В Аргентині розпочався загальнонаціональний страйк
  Теги: