У Новій Зеландії вшанували пам`ять загиблих від землетрусу

  Пам`ять загиблих під час торішнього землетрусу вшанували у Новій Зеландії. Жалобні заходи та церковні служби відбулися по усій країні.

  У місті Крайстчерч участь у поминальних урочистостях взяли понад 10 тисяч людей. У центральному парку зачитали імена всіх жертв стихії і оголосили дві хвилини мовчання. Потому діти випустили метеликів-монархів у пам`ять про жертв стихії. Нагадаємо, землетрус магнітудою у понад шість вдарив по другому за розміром місту Нової Зеландії Крайстчерч - рівно рік тому. Тоді загинули 185 людей, були зруйновані десятки будівель. Вартість відновлювальних робіт оцінили у 11 мільярдів доларів.

  Джон Кей, прем`єр-міністр Нової Зеландії: "22 лютого 2011 року назавжди залишиться одним з найчорніших днів у історії Нової Зеландії. Але у цей день наш народ продемонстрував незламний дух, який не подолає жодне природнє лихо". 

  Боб Паркер, мерк міста Крайстчерч: "Крайст-черч дотепер  переживає нелегкі часи. Досі не відбудовано чимало міських околиць, немає відповіді на багато питань. Ми продовжимо працювати і зрештою повністю відновимо місто. Але після минулорічної трагедії життя тут вже ніколи не буде таким, як раніше".

  Попередній матеріал
  Шахтарі-інваліди погрожують загальним українським страйком у разі невиконанння їхніх вимог
  Наступний матеріал
  У Лондоні відбулася церемонія нагородження найпрестижнішої музичної премії
  Теги: