Підготовка до Оскар-2017
Підготовка до Оскар-2017 5.ua

У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії

  До церемонії вручення нагород Американської кіноакадемії майстрам треба виготовити 60 однакових скульптур

  Останні приготування до церемонії Оскара завершує ливарний цех неподалік Нью-Йорка. Саме там моделюють, виливають і полірують одну з найпрестижних нагород у світі кіно.

  Першими беруть до рук "Оскарів" не голлівудські зірки, а майстри з "Поліш Таллікс". Лютий у цьому ливарному цеху – найбільш відповідальний і напружений місяць року. До церемонії вручення нагород Американської кіноакадемії майстрам треба виготовити 60 однакових скульптур. Дизайнерів попросили трохи видозмінити їх, і зробити більш схожими на найпершу нагороду, 1929 року.

  3D-художник Даніель Плонський каже: "Це основний зразок, від якого ми відштовхуємося. Дизайн розробили з найкращих рис двох різних статуеток Оскара".

  Хоча на перший погляд усі вони однакові, кожний має власний серійний номер. Традицію нумерувати запровадили 1949-го року. Почали з номера 501.

  Полірувальник Джон Мензі говорить: "Коли Леонардо ді Капріо виступав із промовою і тримав у руках свого "Оскара", я думав: "Як же це прекрасно, він вперше здобув нагороду Американської кіноакадемії і, можливо, саме я виготовив його статуетку". Мені так хотілося, щоб у своїй промові він назвав серійний номер... І тоді б я точно міг сказати: "Так! Саме я зробив цього "Оскара"!"

  Статуетка заввишки майже 34 сантиметри, а важить понад три з половиною кілограми. Раніше їх робили з бронзи. Тепер – зі спеціального сплаву "британіуму". Коли вона готова, її покривають золотом у 24 карати, це робить окрема компанія у Брукліні. Вона використовує ті самі технології, що й NASA у роботі над космічними кораблями.

  Керівник Epner TechonologyДавид Епнер розповідає: "Золото має гарантію. Не на тривалість життя лауреата, а на весь час існування статуетки. Золото з неї ніколи не зітреться".

  Нагороду американської кіноакадемії, більш знану як "Оскар", створили скульптор Джордж Стенлі та художній директор компанії Ем джи Ем Седрик Ґіббонс. Це фігура оголеного лицаря, що спирається на меч. Стоїть він на круглій підставці у вигляді бобіни із кіноплівкою. Коли стають відомі лауреати, до кожного "Оскара" гравіюють спеціальну табличку з іменем переможця. Таблички роздають уже після офіційної церемонії.

   Нонна Стефанова, "5 канал"

  Попередній матеріал
  В Одесі суд на два місяці заарештував замовників викрадення Гончаренка
  Наступний матеріал
  Дивіться наживо на 5.UA Марш солідарності з кримськотатарським народом та акцію пам'яті Бориса Нємцова
  Loading...

  Хто здобуде гучну перемогу на "Оскарі" "тихих фільмів" – "Кіно з Яніною Соколовою"

  Традиційну вечірку до вручення Оскару змінив протест проти політики Трампа

  Діамантові кольє та сукні напрокат: як виглядатимуть зірки на червоній доріжці "Оскара-2017"