У Нью-Йорку з`явилася нова найвища споруда

  У Нью-Йорку з`явилася нова найвища споруда. Нею став - недобудований хмарочос Єдиного Всесвітнього Торгового центру. Його споруджують на місці, де раніше стояли вежі-близнюки.
  Ще місяць тому - будівельники завершили роботи на сотому поверсі нового хмарочоса. Щоби стати найвищою спорудою Нью-Йорка - вежі залишалося вирости усього на півтора метри. Напередодні - цей рубіж подолали: на будівлі встановили сталеві опори для 101 поверху. Таким чином, Єдиний всесвітній Торговий центр - став вже на шість метрів вищим за попереднього рекордсмена Нью-Йорка - Емпайєр Стейт Білдінг. Подію відзначили урочистою церемонією. Добудують Єдиний Всесвітній Торговий Центр - на початку 2014 року. Готова вежа - матиме 104 поверхи, сягатиме понад 540 метрів і стане третьою найвищою спорудою у світі. Вартість будівництва оцінюють у майже 4 мільярди доларів.

  Скотт Речлер,речник будівельної компанії: "Ласкаво просимо до Єдиного Світового Торгового центру. Віднині це - найвища споруда у Нью-Йорку, а невдовзі вежа стане найвищою і у всій Західній півкулі. Тож для нас це дуже важливий день. Цей хмарочос - стане не лише новою окрасою Нью-Йорка, а й символом свободи та гордості нашої держави".
  Попередній матеріал
  Усі постраждалі від вибухів у Дніпропетровську йдуть на поправку
  Наступний матеріал
  Безпеку другого найвищого хмарочоса планети перевірили у Японії
  Теги: