5.ua

У Нью-Йорку прийняли закон про заборону куріння неповнолітнім

  Нове обмеження куріння для неповнолітніх запровадили у Нью-Йорку. Придбати цигарки тепер можуть лише ті, кому вже є 21 рік. Новий закон підтримає заборону на куріння у барах та ресторанах, що діє у місті вже 10 років. Він почне діяти за півроку. Підлітків поки не каратимуть за куріння чи наявність сигарет у кишені, планують почати лише з заборони продажу.

  Утім, у закону є чимало противників, які вважають, що нововведення ніяк не змінить ситуацію. Нью-Йорк став першим великим містом у країні, яке настільки радикально бореться зі шкідливою звичкою. До цього подібні вікові обмеження існували лише в одному з передмість Бостона. У Нью-Йорку також встановлено мінімальну ціну на пачку - 10 доларів, і заборонено продавати цигарки поштучно. 

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Ідеться не про продажі та вплив на економіку. Ми говоримо про те, чи збираємося вбивати людей. У цьому столітті через куріння у світі помре мільярд людей. Я не хочу, щоб серед них були нью-йоркці.

  Мешканець США: "Якщо підлітки хочуть курити, вони все одно будуть це робити, навіщо всі ці обмеження... Я знаю купу людей, які почали у 14-16 років і курять дотепер".

  Попередній матеріал
  У Каїрі відзначили другу річницю протестів
  Наступний матеріал
  Сьогодні ВРУ займеться охороною здоров’я і Тимошенко
  Теги:
  Loading...