У Нью-Йорку попередили масштабний теракт

  Кривавому теракту вдалося запобігти у Нью-Йорку. Замінована автівка на Таймз-Сквер налякала десятки тисяч людей. Але вибухівку вчасно знешкодили.

  Зазвичай залюднена площа Таймз Сквер цієї ночі була спорожнілою. Американців, які збиралися гарно провести час, евакуювали через повідомлення про замінований автомобіль. Підозрілий об`єкт помітив поліцейський і одразу віддав команду перекрити площу і вивести відвідувачів з усіх розважальних закладів.

  Підозри поліції справдилися. Автомобіль, чиї номери не відповідали реєстраційним документам, задимівся. Потім машина почала дрижати, неначе ось-ось вибухне, а за кілька хвилин - спалахнула. За допомогою спеціального робота сапери дістали із позашляховика Ніссан годинниковий механізм, дроти, три 9-кілограмові балони з пропаном і дві каністри з бензином.

  Кривавого теракту вдалося уникнути дивом і тільки через те, що вибухівка була зроблена непрофесійно – припускає поліція. Розслідуванням інциденту займаються не тільки правоохоронці. Під особистий контроль справу взяло ФБР.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пожежа на турецькому курорті бодрум - є загиблі
  Наступний матеріал
  Тимошенко заперечує, що обіцяла Путіну залишити ЧФ у Криму
  Теги: