Фото cbc.ca

У Нью-Йорку починається саміт ООН з проблем клімату

  Сьогодні стартує саміт ООН з проблем змін клімату, на якому зібралися лідери 125 краї, у тому числі президент США Барак Обама.


  Головною метою зустрічі є спонукати держави-члени ООН до підписання нової всеосяжної угоди про клімат на переговорах у Парижі наступного року.

  Переговори з питання зміни клімату, як очікується, пройдуть під час приватної вечері у вівторок, на якому Пан Гі Мун візьме представників близько 20 країн.

  Барак Обама спробує в ході свого виступу заручитися міжнародною підтримкою у питанні боротьби зі зміною клімату. Однак, як зазначає кореспондент BBC News, відсутність на саміті лідерів Росії, Китаю, Індії, Австралії та Канади не віщує нічого доброго для результату переговорів.

  Між тим, організатори зустрічі сподіваються, що в її ході все ж може бути надано політичний імпульс зусиллям щодо збереження навколишнього середовища.

  У неділю у багатьох країнах світу пройшли кліматичні марші, у яких взяли участь сотні тисяч людей. Найчисельніший мітинг відбувся у Нью-Йорку, де зібралося понад 300 тисяч людей, у тому числі й Пан Гі Мун та голлівудський актор Леонардо ді Капріо, який у вересні був призначений послом ООН з проблем клімату на планеті.
  Попередній матеріал
  Португалія потерпає від потужних злив
  Наступний матеріал
  На Донеччині загинуло щонайменше 1300 цивільних мешканців - ОДА
  Теги:
  Loading...