У Нью-Йорку група митців облаштувала штучний весняний парк

  Посидіти посеред квітучого парку взимку можна у Нью-Йорку. Група митців облаштувала в одній з галерей галявину, де завжди тепло і немає снігу. Там достатньо місця для ігор і пікніків. Щодня штучний парк відвідують сотні людей, щоби на кілька годин забути про морози й отримати заряд весняного настрою.

  Коли в Нью-Йорку починається зима й мегаполіс оповиває крижаний туман, свої двері для численних гостей відкриває вічнозелений парк. У його приміщенні завжди тепло - електроніка підтримує температуру в двадцять чотири градуси. Штучна трава та каміння на підлозі, за задумом дизайнерів, мають створити у відвідувачів відчуття, що вони, переступивши поріг, потрапили у справжню весну.

  Джонатан Даоу, креативний директор: "Я прожив у Нью-Йорку чотирнадцять зим і можу запевнити, що тут цю пору року не люблять. Є дві речі, які подобаються нам у зимі: сніг і останній день цього сезону. Тож ми вирішили створити затишний парк усередині галереї. Він дозволяє людям хоча б на деякий час забути про мряку та морози".

  Відвідувачі парку можуть лежати на траві, дрімати в гамаках, грати в рухливі ігри чи влаштувати пікнік. Господарі галереї запрошують усередину музикантів і вуличних торговців. Природна й невимушена атмосфера приваблює до штучного парку сотні людей щодня.

  Відвідувач: "Мені подобається приходити сюди, знімати зимовий одяг і розслаблятися. Тут можна весело та активно провести свій вільний час й гарно поспілкуватися з друзями".
   
  Відвідувач: "Мені здається, що це справжній парк. У приміщенні тепло й багато м`якого світла. Спокій просто огортає кожного відвідувача. До того ж, тут готують дуже смачний чай".


  Відвідати нью-йоркський штучний парк можна до п`ятнадцятого лютого. Взимку ж наступного року автори ідеї спробують відкрити подібні заклади й у інших американських мегаполісах.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Маямі поліція знесла наметове містечко протестувальників
  Наступний матеріал
  "Донбас" здобув чергову перемогу у регулярному чемпіонаті ВХЛ Росії
  Теги: