У Нью-Йоркських фаст-фудах вказуватимуть калорійність страв

  Віднині у меню фаст-фудів у Нью-Йорку - біля кожної страви - вказуватиметься її калорійність. Таке нововведення запроваджують у США вперше. Стосуватиметься воно саме ресторанів швидкого харчування.
  Адже, тутешні гамбургери та картопля фрі - вважаються одними з найпопулярніших страв серед американців. Втім, люди не завжди знають, наскільки калорійний той чи інший продукт. Віднині кількість калорій вписуватимуть у меню одразу після ціни. Порушники цього правила платитимуть штраф у 2 тисячі доларів. Запровадив нову норму - місцевий департамент охорони здоров`я. Лікарі сподіваються, що підрахунок калорій - допоможе людям уникнути ожиріння - чи не найбільшої проблеми американців.

  Кеті Нунас, представник департаменту охорони здоров`я у Нью-Йорку: "Ми хочемо дати людям можливість дізнатися про кількість калорій у страві ще перед тим, як вони її замовлять. Треба щоб населення могло само вирішувати, чи хочуть вони здорового способу життя. Якщо так - слід їсти їжу меншої калорійності. Сподіваємося, це дасть свої результати, і допоможе запобігти не лише ожирінню, але й діабету, серцево-судинним захворюванням, і порушенням артеріального тиску".
  Попередній матеріал
  Барак Обама відвідав Афганістан й прибув до Іраку
  Наступний матеріал
  У ФРН сумніваються, що Україна приєднається до ПДЧ в грудні
  Теги:
  Loading...