У Німеччині затонув такнер з сірчаною кислотою [репортаж, відео]

  Танкер із сірчаною кислотою затонув у річці Рейн у Німеччині. На облавку перебували чотири члени екіпажу. Двох із них вдалося врятуватися. Ще двох шукають. Через аварію витоку токсичної речовини не зафіксували.

  Місце, де перекинувся, зрештою, і затонув танкер з сірчаною кислотою - називають фатальним, ще здавна. Це просто біля скелі Лорелеї. Дівчина з золотим волоссям, за легендою, зачаровувала своїм співом і красою рибалок, тому їхні човни розбивалися об кам`яні брили і йшли на дно. Пам`ятник Лорелеї, якій присвятив свого часу вірш Гейне, дивиться саме на перекинутий танкер. У казці є частина правди, кажуть фахівці - течія тут дуже потужна. Вода бурлить, а навколо скеля і дуже крутий поворот. Тут часто стаються аварії великих суден, які намагаються маневрувати. У рейсі танкера, що перевозив майже дві з половиною тисячі тонн сірчаної кислоти до Бельгії, жодних перебоїв не було, проте раптово він зник з радарів і перекинувся.

  Мартін Муаерман, представник департаменту судноплавства Німеччини: "Ми не можемо сказати нічого конкретного щодо причин аварії. Це був звичайний рейс. Жодного іншого судна на шляху у танкера не було. Все було добре, аж раптом сталася аварія" 

  На борту було чотири члени екіпажу. Двох із них врятували, ще двох - шукають. До операції залучили гелікоптер з інфрачервоною камерою.

  Томас Бредель, речник поліції: "Двох людей ми ще досі шукаємо. Рятувальна операція розпочалася, щойно ми дізналися про інцидент. Залучили спецтехніку і прочесали чималу територію. Утім людей і досі не знайшли".

  Рух річкою, де перекинувся танкер, закрили до з`ясування причин аварії. Витоку сірчаної кислоти з нього немає - запевняють у поліції. Судно сучасне і має подвійне дно. Тож, у разі, незначних пошкоджень, забруднення токсичною речовиною Рейну не загрожує. 

  Ганна Ільїних, "5 канал".  

  Попередній матеріал
  Україну виключили з категорії вільних країн
  Наступний матеріал
  Туск: Більша частина провини за Смоленську трагедію - на Варшаві
  Теги: