У Німеччині триває ювілейне "Берлінале" (репортаж)

  У Німеччині фестиваль кіно. Ювілейне шістдесяте "Берлінале" триває у столиці країни. До конкурсної програми включено 26 стрічок з 13 країн.

  Ювілейне Берлінале розпочалося прем`єрою китайської стрічки "Разом порізно" Ваня Цяньаня.  Режисер розповідає - щоби втілити ідею фільму в життя, йому знадобилися лише три місяці. Сюжет ґрунтується на зустрічі близьких родичів після тривалої розлуки. Голова журі фестивалю Вернер Херцог відзначив, що фільм розповідає про розлуку і зустріч, а цей сюжет дуже близький для німців, особливо для берлінців. Головні ролі у фільмі зіграли видатні азійські актори, зокрема член журі "Оскару" Лу Янь. 

  Ще одна гучна прем`єра фестивалю - новий фільм Романа Полански "Письменник-привид". Представили його актор Пірс Броснан та знімальна група - за винятком самого режисера, який досі перебуває під домашнім арештом у Швейцарії. Стрічка розповідає про журналіста, якого колишній британський прем"єр наймає для написання своїх мемуарів. У процесі роботи письменник відкриває для себе багато неочікуваних фактів. Саме цей фільм називають головним фаворитом цьогорічного "Берлінале".

  Інша довгоочікувана стрічка, що увійшла в програму фестиваля - індійська драма "Мене звуть Кхан". Фільм розповідає про юнака з Мумбая, що страждає на одну з форм аутизму. Він прямує до США за коханою дівчиною. Там йому доведеться мати справу з різними людьми. Прем"єра стрічки зібрала величезну кількість фанатів режисера, дуже популярного у Болівуді. Загалом у конкурсній програмі Берлінале візьмуть участь 26 фільмів.  

  Попередній матеріал
  У США боряться проти забудови голлівудських пагорбів
  Наступний матеріал
  Янукович: ЧФ РФ може лишитися у Криму й після 2017-го року
  Теги: