У Німеччині протестували проти ввезення радіоактивних відходів

  Скандальний потяг з радіоктивними відходами "Кастор" невпинно просувається до Німеччини. Зупинити його не змогли навіть численні пікети зелених, які ті влаштували просто на залізничних коліях. Вагони з радіацією прямують до міста Ґорлебен з Франції.

  Нинішньої ночі противникам ядерної енергії вдалося призупинити рух потяга у 50-ти кілометрах від місця призначення. Тисячі грінпісівців влаштували сидячу блокаду просто на залізничних коліях. Поліцейські, що супроводжують потяг, були виснажені майже добовою зміною, тож поїзд зупинився. Втім, вже за кілька годин правоохоронці почали операцію з очищення дороги. Активістів зі шляху слідування потяга просто винесли. Операція пройшла відносно мирно, сльозогінний газ та палиці поліцейським застосовувати не довелося.

  Майк Леверенц, речник поліції: "На шляху попереду все ще є люди на коліях. Я повинен наголосити, що перебування так близько біля залізничних колій - дуже небезпечна річ. Гальмівний шлях потяга досить довгий. Ті, хто залишається на коліях, ризикують власним життям".

  Марвін Небель, протестувальник: "Поліцейські діють досить м`яко, тому що вони знають, що наш протест - мирний, і ми не створюємо особливих проблем. Але вони дуже наполегливі, і просто прибирають нас з дороги".

  Попередній матеріал
  У Швеції заарештували ймовірного "мисливця на мігрантів"
  Наступний матеріал
  В Іспанії відзначили кращих співаків Європи за версією MTV
  Теги: