фото mignews.com

У Німеччині порушили справу проти Цукерберга

  У ФРН розслідують справу проти засновника Facebook через відмову видаляти пости

  У Німеччині прокуратура Мюнхена розпочала розслідування проти засновника Facebook Марка Цукерберга та провідних менеджерів компанії через відмову видаляти пости, які містять мову ворожнечі. Про це повідомляє видання Spiegel Online. Під слідством також перебувають головний операційний директор Шеріл Сандберг, директор з європейської політики Річард Аллан та Єва-Марія Кіршзіпер, яка очолює берлінський офіс компанії.

  Повідомляється, що розслідування було ініційоване після того, як баварський адвокат повідомив в поліцію про компанію, звинувативши керівництво Facebook в тому, що воно дозволяє, щоб расизм, заперечення Голокосту та погрози насильства залишалися у мережі без наслідків. Зокрема, йдеться про серію постів, про які було повідомлено компанію, але які не були видалені. 

  Як зазначає видання, у Німеччині Facebook зобов'язаний видаляти весь контент, про який було повідомлено, що він містить мову ворожнечі.

  Також повідомляється, що попередня кримінальна справа проти Цукерберга ще на початку року провалилася після того, як прокурори заявили, що не можуть здійснити розслідування, оскільки обвинувачений не проживає в рамках німецького правосуддя.

  Нагадаємо, Facebook та Google прокладуть інтернет-кабель до Китаю по дну Тихого океану.

  Попередній матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua
  Наступний матеріал
  У столиці Індії рівень забрудненості повітря досяг критичної позначки

  Папа Римський зустрівся з Марком Цукербергом

  У Цукерберга народилась донька, родина пообіцяла віддати на благодійність 99% акцій компанії

  Цукерберг має намір забезпечити табори біженців інтернетом

  Марк Цукерберг відповів на запитання українців

  Президент попросив Цукерберга відкрити представництво Facebook в Україні

  5 канал - трансляція наживо