У Німеччині набуває популярності гурт, що грає на порожніх пляшках

  Нове життя у порожні пляшки з-під пива вдихнули німецькі митці. П`ятеро молодиків створили гурт, який застосовує порожню тару у якості музичних інструментів. Назвали його - "Глас-Бас-Сінґ". Група стає дедалі популярнішою і у Німеччині, і за кордоном.
  Жодних традиційних інструментів музиканти не використовують. Класичні, популярні та власноруч написані мелодії - виконують лише за допомогою порожніх скляних та пластикових пляшок. Кожен може одночасно грати аж на шести. Спочатку гурт виступав заради власного задоволення на вулицях Берліна. Невдовзі новатори вийшли на велику сцену. Німецька публіка зустріла їх тепло. Сподобалися незвичайні музики і закордонним слухачам. Повні зали гурт збирав у Австрії та Швейцарії. Програми музикантів називаються символічно - "Звуки порожнечі" та "Геть бляшанки".

  Петер, музикант: "Усі наші інструменти - звучать по-різному. У них можна дути, бити - і отримати чимало різноманітних звуків. З такими незвичайними інструментами дуже важливо грати злагоджено, як команда. І тоді музика звучить так, як потрібно".

  Фріц, музикант: "Ми виходимо на сцену з пивними пляшками, і публіка спочатку думає: що вони тут роблять? Нехай йдуть пити деінде! А потім ми починаємо грати, і вираз здивування та задоволення, що з`являється на обличчях слухачів - просто безцінний!"
  Попередній матеріал
  Аварія туристичного автобуса у Таїланді - 10 загиблих
  Наступний матеріал
  В Ірані стартували масштабні військові навчання
  Теги: