Фото obozrevatel.com

У Нідерландах упізнали перше тіло загиблого пасажира збитого терористами "Боїнга"

  У Нідерландах почався процес упізнання загиблих з пасажирського "Боїнга" Малайзійських авіаліній, збитого над Донбасом десять днів тому. Про це повідомляють світові медіа з посиланням на уряд Нідерландів.


  Вже упізнали перше тіло. Це – громадянин Голландії. Ім’я та стать жертви поки не оприлюднюють.

  У військових казармах міста Хілверсум над упізнанням останків загиблих пасажирів працюють 22 експерти. Група слідчих з Нідерландів - працює і на місці падіння "Боїнга".

  Нагадаємо, пасажирський борт малайзійських авіаліній на сході України збили 17 липня. На облавку повітряного судна було майже триста людей, усі вони загинули. Серед жертв було найбільше громадян Нідерландів, тож саме цій країні Україна делегувала розслідування обставин катастрофи.

  "Створено спеціальну поліцейську місію, чия мета буде знайти решту останків загиблих у цій жахливій катастрофі, і їхні особисті речі, і доправити усі ці знахідки у Нідерланди. Представники цієї місії неозброєні. Ми доправили наших людей до місця падіння літака, поки вони оцінюють місцевість і працюють невеличкими групами", – повідомив голова голландської слідчої групи Ян Туїндер

  .

  Попередній матеріал
  Полонений навідник терористів підтвердив наявність "Буків" у "ДНР"
  Наступний матеріал
  Для бійців АТО закупили нові сучасні намети - Аваков
  Loading...