У Нідерландах частково обмежили продаж марихуани

  Продавати іноземцям мариухану віддсьогодні заборонено у кількох регіонах Нідерландів, - найближчих до кордону із Німеччиною та Бельгією. Зокрема у Ейндховені, Тілбурзі та Рурмонді. Ще раніше обмеження поширились на Маастрихт.
  Віднині купити легкий наркотик у так званих "кофі-шопах" можна лише громадянам країни, що пред`являть спеціальне посвідчення. Його можна отримати у будь-якому кофі-шопі. Але кожен заклад має право видати не більше двох тисяч  таких посвідчень. Працівники доводять - це у кілька разів менше за реальну кількість клієнтів. На усій території Нідерландів заборона діятиме з 2013-го року. Власники кофі-шопів обурені нововведенням. Частина -йдуть на відкриту боротьбу із законом, ігнорують заборону і продають марихуану усім охочим. Решта  - на знак протесту не відкрилися узагалі і обіцяють вийти на демонстрацію.

  Роберт Ентоні, турист із Бельгії: "Я приїжджаю сюди постійно, щоб спокійно покурити марихуану. Коли робиш це на вулиці - то постійно мусиш озиратися. Люди дивляться і засуджують, хоча нічого про тебе не знають. Думаю, рішення уряду - неправильне. Воно спричинить лише хаос".
  Попередній матеріал
  Вибух під час першотравневого мітингу у Турині - є постраждалі
  Наступний матеріал
  Екс-президент Польщі проти бойкоту Євро-2012
  Теги: