У Непалі слони зіграли у футбол і змагалися у конкурсі краси [відео]

  За славу всесвітнього центру слонячого спорту бореться Непал. Там регулярно влаштовують для тварин перегони на швидкість та футбольні матчі. А невдовзі збираються побудувати - повноцінний стадіон.

  Як і сотні років тому, слони - продовжують годувати непальців. Колись носили вантажі, тепер - катають туристів. У природному парку Читаван, приміром, кожна прогулянка верхи приносить власникам слонів по 10 доларів. Чималі гроші як для Непалу. Але заробити на велетнях можна ще більше. Власники готелів і туристичні відомства - ось уже 9 років влаштовують - слонячі змагання. На них з`їжджаються гості з різних куточків світу.

  Турист: "Тільки в Непалі можна побачити слонячі перегони"!

  Окрім забігів на швидкість, глядачів розважають і футбольні матчі у виконанні слонів. Правила - такі ж як у людей. Тільки команди менші - по шестеро гравців.

  Вони не просто ганяють по полю, а й забивають голи. Навряд чи випадкові - доводить рахунок 6:0.

  Санджая Адхікаері, спонсор слонячої футбольної команди: "Подумайте лишень, тварини, яких досить непросто приручити, грають у футбол не гірше за людей"!

  Кому нецікавий футбол - може подивитися конкурс краси. Учасників для нього обирали найспритніших і найслухняніших. Слонів розмалювали і прикрасили квітами й шовком. Та все ж головне, за словами журі - не барвисте вбрання, а особистість тварини.

  Шрі Рам, член журі: "Головна нагорода дісталася слону з красивими візерунками, який найуважніше слухав свого господаря. Звернули ми увагу і на чистоту тварини".

  Які б не були ці тварини чисті і слухняні, а мусять борсатися у багнюці й дихати пилом. Усі змагання відбуваються на звичайній галявині біля природничого парку. Зміниться ситуація не раніше як за 5 років, коли місцева влада побудує спеціальний стадіон для слонів.

  Ксенія Новікова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Непроханого гостя зустріла на своєму подвір`ї одна родина зі Швеції
  Наступний матеріал
  Українця та трьох італійських моряків звільнили з піратського полону
  Теги:
  Loading...