У НАТО вчергове підтримали Грузію

  Саміт міністрів оборони країн НАТО завершився у Лондоні. Дводенна неформальна зустріч відбулась за зачиненими дверима. Головними темами стали питання трансформації Альянсу в сучасних умовах безпеки, і конфлікт Росії та Грузії.
  Підсумував результати саміту - генсек НАТО. Пан Схеффер висловив підтримку Грузії, і закликав до якнайшвидшого урегулювання конфлікту на її території. А також відкинув звинувачення Росії, що кризу у Грузії спровокувала саме політика альянсу.

  Яаап де Хооп Схеффер, генсек НАТО: "Своїми діями і риторикою Росія демонструє чималу самовпевненість. Але ще більше мене хвилює готовність Москви віртуально протистояти цілій світовій спільноті. Ці тимчасові перемоги Кремля у Грузії коштували Росії стратегічної ізоляції. Президент Медведев та прем`єр Путін наголошували нам, що Росія потрібна Заходу, а от Захід Росії - не особливо. З першою частиною цього судження я згоден - так, Заходу справді потрібна Росія. А от друге твердження - це ілюзія. Ілюзія вірити, що Росія зможе існувати одна, без західних країн.  У глобалізованому світі - це не вихід".
  Попередній матеріал
  США пропонують убезпечити сусідів Росії від потенційних загроз
  Наступний матеріал
  Киянам покажуть будні геїв та лесбіянок (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...