5.ua

У Москві відбувся марш націоналістів

  Акцію приурочили до Дня народної єдності, у ній взяли участь майже 8 тисяч людей – таку цифру називають організатори. Проведення маршу санкціонувала влада Москви. За інформацією російської служби Бі-Бі-Сі, під час ходи демонстранти скандували не лише гасла на захист росіян, але й закликали до розправи над вихідцями з Кавказу. За використання масок та забороненої символіки поліція заарештувала 3 десятки людей. Олексій Навальний цьогоріч у марші участі не брав, хоча висловився на його підтримку. Опозиціонер пояснив причину неявки на марш небажанням дискредитувати акцію. Коментарі Навального вже розкритикував його союзник з опозиційного табору – письменник Борис Акунін. Він написав, що підтримка маршу Навальним свідчить про його політичну незрілість і неготовність до роботи на федеральному рівні.

  Євген Смирнов, учасник маршу: «Здесь уже, в Москве, аулы и кишлаки вовсю построены. И мечети с их гортанными выкриками. Это русский город. Русский город создавали русские люди на протяжении тысячелетий. Поэтому страна должна принадлежать государственнообразующему народу».

  Олександр Бєлов, організатор маршу: «Наша цель сегодня – озвучить 14 политических требований. Они касаются нашего видения на устройство Российской федерации. Нас не устраивает, что сегодня национальные республики, национальные окраины имеют больше прав, чем русские. Мы хотим, чтобы все были уравнены в правах».

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа у Болівії - є жертви
  Наступний матеріал
  Синоптики обіцяють бабине літо до 15 листопада
  Теги:
  Loading...