5.ua

У Москві розпочався суд у справі нападу на керівника балетної трупи «Большого театру»

  У Москві розпочався суд у справі нападу на керівника балетної трупи «Большого театру» Сергія Філіна. На лаві підсудних троє: соліст театру Дмитро Дмитриченко, його знайомий Юрій Заруцький та водій Андрій Ліпатов.

  Усі звинувачені відкинули обвинувачення у скоєнні злочину за попередньою змовою. Водночас Заруцький визнав, що плеснув електролітом для акумулятора в обличчя Філіну. За версією слідства, Дмитриченко попросив Заруцького облити худрука Большого кислотою, щоби помститися за незадовільне керування балетною трупою, а на місце злочину виконавця відвіз Ліпатов. Утім звинувачені стверджують, що не домовлялися про напад, а Дмитриченко просто поскаржився Заруцькому про методи керівництва Філіна. За словами підсудного танцюриста, вони із приятелем Заруцьким не зрозуміли одне одного. Нагадаємо, внаслідок нападу у січні Сергій Філін був змушений перенести 23 операції на очах і частково втратив зір.

  Сергій Кадиров, адвокат Павла Дмитриченка: «Ну, насколько я понимаю, ни в одном из этим документов, которые гособвинитель представил как доказательство, нет ни одного доказательства, подтверждающего вину моего подзащитного. Да, Заруцкий признал свою вину, Липатов не признал и Дмитриченко в инкриминируемом ему преступлении тоже вину не признал».

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі горіла взуттєва фабрика
  Наступний матеріал
  Президент запізнився на заходи з нагоди 70-ї річниці визволення Дніпропетровська [відео]