noi.md

У Молдові обирають президента

  У неділю, 30 жовтня, в Республіці Молдова проходять чергові, всенародні вибори президента

  Про це передає "Укрінформ".

  "Згідно з даними Державного реєстру виборця, загальна кількість громадян з правом голосу становить 3,2 мільйона громадян (включаючи громадян, які проживають на лівому березі Дністра – території Придністровського регіону, непідконтрольного конституційній владі Молдови). Для організації процесу голосування відкриті 2081 виборчих ділянки, в тому числі 100 виборчих дільниць за межами країни", - повідомили в Центральній виборчій комісії.

  Відомо, що найбільше виборчих дільниць за межами Молдови буде в Італії (25), Румунії (11), Російській Федерації (8), США (7), Франції (6), Португалії та Іспанії (4 ділянки).

  Виборчі дільниці відкрилися о 7.00 годині за місцевим часом, а голосування завершиться о 21.00. За ходом голосування стежитимуть понад трьох тисяч спостерігачів, у тому числі 562 іноземних спостерігача. Вибори президента Молдови будуть висвітлювати 160 іноземних журналістів. Для визнання виборів такими, що відбулися, явка повинна скласти не менше 1/3 виборців, включених в Державний реєстр виборця.

  Зазначимо, на пост президента Молдови претендують 9 кандидатів – 6 представників політичних партій і 3 незалежні кандидати.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Найгарячіше на Маріупольському напрямку, ворог цілить зі мінометів та артилерії
  Наступний матеріал
  НАЗК: в системі е-декларування зареєстрували понад 112 тис. документів

  Україна, Молдова та Румунія домовились про створення транспортного коридору

  Молдова вимагає від Росії вивести війська із Придністров’я

  Дуда та Столтенберг заявили про підтримку України, Грузії та Молдови

  У Молдові через корупційний скандал екс-прем'єр-міністра засудили на 9 років