ria.ru

У Мексиці остаточно заборонили використовувати тварин у цирку

  Міська рада Мехіко в понеділок, 9 червня, проголосувала за заборону на використання тварин у циркових виставах. Про це повідомляє


  Таким чином, столиця стала останнім місцем у Мексиці, де було введено таку заборону. За її порушення встановлено штраф у розмірі від $45 тис. до 60 тис.

  Цей закон не поширюється на водні шоу за участю дельфінів, на бої биків і на традиційне мексиканське родео.

  Стівен Пейн, представник мексиканського цирку, заявив, що оскільки ця заборона не стосується нічого з перерахованого вище, то вона виглядає "дещо лицемірною". За його словами, цирк Ringling Bros готовий до співпраці з владою з питань охорони тварин і з приводу зняття заборони на їх участь у цирковій програмі.

  "Якщо їх метою є поліпшення умов життя тварин, регулюйте це. В іншому випадку вони тільки змушують цирк шукати можливості за межами федерального округу", - заявив Пейн.

  У цирковому співтоваристві вважають, що з тваринами-артистами поводяться гуманно, а деякі з них навіть отримують задоволення від виступів. Але захисники звірів стверджують, що найчастіше тварин тримають в поганих умовах і насильно примушують їх брати участь у виставах.
  Попередній матеріал
  Обама прогулявся з Білого дому до кав‘ярні
  Наступний матеріал
  Представники НАТО і ЄС обговорять ситуацію в Україні в закритому режимі