У Мексиці до свят масово розкуповують амулети

  Амулети розкуповують у Мексиці у переддень Нового року. Сотні людей приходять на ринок Сонора у столиці за сувенірами та подарунками.

  Амулет, який гарантує щастя, кохання, здоров`я та удачу в наступному році можна придбати менше, ніж за два долари. Керамічне ягнятко з набором свічок, несправжні доларові купюри абощо - покупці можуть знайти амулет, що відповідає будь-яким їхнім віруванням і бажанням. Приміром, щоби притягнути кохання, у новорічну ніч потрібно вдягти червону білизну, а для покращення фінансового стану - жовту. Подібних забобонів у Мексиці чимало. Люди підмітають підлогу, щоби позбутися поганої енергії, чи бігають опівночі навколо будинку з валізами, щоби наступного року багато подорожувати.

  Хайде Мартінес, продавець: "Опівночі чи опівдні потрібно поставити ягнятко і посипати його так званим насінням здоров`я, золотим пилом та побризкати грошовим спреєм".

  Іран Санчес, продавець: "Люди вірять, що амулети принесуть їм удачу, тож купують ягнят, свічки чи долари. Усі вірять, що це допомагає".

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії щойно розпочався 2013-й рік
  Наступний матеріал
  США - на межі дефолту
  Теги:
  Loading...