У Мадриді відбувся мітинг медпрацівників

  Мітинг медпрацівників відбувся у Мадриді. Тисячі людей у білих халатах оскаржували схвалену урядом приватизацію десятків медичних закладів.

  Влада країни дозволила продати приватним структурам шість із двадцяти великих шпиталів і майже тридцять із трьохсот поліклінік. Більшість із них - розташовані у регіонах. Учасники демонстрації вважають, що приватизація - погіршить умови обслуговування, зробить послуги медиків дорожчими і призведе до скорочення працівників. Уряд - вважає інакше. На думку влади, лише приватне управління дозволить медзакладам подолати наслідки кризи. А іспанським провінціям - сплатити борг у десятки мільярдів євро.

  Аґустін Реверте, лікар: "Приватні компанії найперше захочуть здобути з усього цього прибуток. Тому пацієнтам робитимуть менше діагностичних тестів, за ними гірше доглядатимуть, а штат працівників - скоротять".

  Аврора Рохас, медсестра: "Майбутнє нашої системи охорони здоров’я - це доброчинність, як у Сполучених Штатах. Ті, хто при владі - мають гроші і їм байдуже, треба чи ні, платити за медичні послуги. Але ми, всі ті, у кого лише щомісячна зарплатня, ми не зможемо платити дозволити собі послуги медиків".

  Попередній матеріал
  Австралія продовжує потерпати вд лісових пожеж
  Наступний матеріал
  Французи запропонували обміняти Депардьє, Бардо і Матьє на Pussy Riot
  Теги:
  Loading...