У Мадриді протестують таксисти

  Щонайменше три тисячі таксистів взяли участь в акції протесту в Мадриді. Водії обурені планами уряду внести поправки до закону, які дозволять будь-кому отримати ліцензію на пасажирські та вантажні перевезення.

  На їхню думку, це призведе до збільшення кількості приватних таксі та погіршення сервісу. Мітинг таксисти розпочали поблизу Міністерства інфраструктури. Звідти протестувальники рушили до Міністерства промисловості - там вони на півгодини заблокували рух автотранспорту. Демонстранти вигукували гасла та жбурляли яйцями в таксистів, які вийшли на роботу.

  Хуліан Санчес, таксист: "В уряді збільшили податки. Як наслідок - дедалі менше людей користуються таксі. Наші прибутки зменшуються, і ми втрачаємо долю ринку. Зараз близько десяти тисяч сімей перебувають на межі фінансового краху".

  Іспанець: "Таксисти дуже постраждають від лібералізації сектора. Відтепер кожен, хто має авто, може стати таксистом. Зникнуть усталені тарифи та ліцензії. Як результат - громадяни будуть не захищені від поганого сервісу".

  Попередній матеріал
  Сирійська армія поновила наступ на Алеппо
  Наступний матеріал
  Підписати мовний закон закликають депутати Донецької міськради Президента [відео]
  Теги: