фото ua.korrespondent.net

У Литві створюють сили швидкого реагування, які могли б дати відсіч "зеленим чоловічкам"

  Литва створює сили швидкого реагування, які могли б негайно і з достатньою бойовою міццю припинити дії ворога на своїй території, коли немає офіційного оголошення про війну. Наприклад, здолати "зелених чоловічків".


  Це повинно допомогти в разі, якщо, до прикладу, в Литві повторився б український сценарій, коли на території України діяли так звані "зелені чоловічки".

  Про це 13 жовтня повідомив міністр оборони Юозас Олекас і командарм генерал-майор Йонас-Вітаутас Жукас, пише Delfi.

  Вони представили проект закону, який дозволяє застосування військової сили на території країни в мирний час. Нові законодавчі та практичні заходи спрямовані на реагування армії на загрози неконвенційної війни.

  За словами Жукаса, вирішено сформувати та підготувати сили швидкого реагування, які могли б швидко реагувати на неконвенційні загрози на території країни. До складу цих сил увійшли б елементи ВВС, спецоперацій та логістика. Всього - 2,5 тис. військових.

  "Ми хочемо створити певні сили, які стануть першою перешкодою - сили первинного реагування на дії на території Литви. Щоб ці сили, маючи такий час реакції, протягом 24 годин, могли б відреагувати і дати можливість іншим військовим силам і частинам здійснити мобілізацію або укомплектувати сили, закликавши на службу запасників ", - пояснив Жукас. Нові сили могли б реагувати протягом 2-24 годин.
  Попередній матеріал
  Між російськими козаками і луганськими терористами йде збройна боротьба за шахти - РНБО
  Наступний матеріал
  У Китаї до смертної кари засудили 12 сепаратистів
  Теги:
  Loading...